×

Tooted

Lubjakivitooteid – tavaliselt lihtsalt viidatud kui lubi – vajatakse mitmetes erinevates tööstustes, keskkonnakaitses ja põllumajanduses. Nordkalki peamisteks toodeteks on lubjakivi, purustatud ja jahvatatud lubjakivi, kontsentreeritud kaltsiit, kustutamata ja kustutatud lubi. Toodete hulka kuuluvad ka dolomiit ja haruldane mineraal nimega vollastoniit, mida leidub koos lubjakiviga.

vaata kõiki tooteid

Kasutusala


Tooted


Igapäevaeluks vajalik

Sertifikaadid

Kõik Nordkalki ehitusmaterjalide tooted on CE-märgisega. Lugege rohkem infolehtedelt.

loe rohkem

Toodete ohutuskaardid

Vaata kõikide meie toodete ohutuskaarte.

Loe rohkem

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega