×
Vaata Lubjakivi Lubjakivi pulber Granuleeritud lubjakivi Kustutamata lubi Kustutatud lubi Ultrafine PCC Vollastoniit
Vaata
Lubjakivi Lubjakivi pulber Granuleeritud lubjakivi Kustutamata lubi Kustutatud lubi Ultrafine PCC Vollastoniit

Kurevere dolokivi

Kurevere dolokivitooted on purustatud või purustatud ja sõelutud dolokivikillustik.

Nordkalki Kurevere-Esivere karjäär on kogu nordkalki korporatsiooni ainus dolokivikarjäär. Kaevandatavat dolokivi klassifitseeritakse tehnoloogilise dolokivina, mistõttu suurem osa meie klientidest kasutab oma protsessides meie toodangut just selle heade keemiliste omaduste tõttu. Kurevere dolokivi iseloomustab kõrge magneesiumi sisaldus. Peamisteks kasutusvaldkondadeks on põllumajandus ja ehitusmaterjalide tootmine. Kurevere dolokivi on sobilik ka väiksemate teede ehituseks.

Kurevere karjääris toodetavad killustiku fraktsioonid:

0/3 5/60
0/10 25/60
5/15 40/90
15/25 3/5

Kui teil on meie toodete ja teenuste kohta küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega, täites vormi.
Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel.
  Kasutusala
  Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

  Privacy Settings saved!
  Privaatsusseaded

  Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


  Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

  Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

  Keelduge kõigist teenustest
  Nõustuge kõigi teenustega