×
Vaata Lubjakivi Lubjakivi pulber Granuleeritud lubjakivi Kustutamata lubi Kustutatud lubi Ultrafine PCC Vollastoniit
Vaata
Lubjakivi Lubjakivi pulber Granuleeritud lubjakivi Kustutamata lubi Kustutatud lubi Ultrafine PCC Vollastoniit

Täitematerjalid ehituseks ja
ehitusmaterjalideks

Tegemist on Karinult pärineva lubjakiviga, mida me kuivatame, purustame, ja sõelume/fraktsioneerime. Valmistoodangu niiskus on peaaegu 0%.

Nordkalki fillerid on keskkonnasõbralikud ja see on kuluefektiivne valik ehituse ja tee-ehituse jaoks. Pakume suures ulatuses täitematerjalide erinevaid fraktsioone erinevate kasutusalade tarbeks.

Nordkalki täitematerjale kasutatakse kvaliteetse betooni, betoontoodete, eeltöödeldud elementide ja sillutuskivide tootmises. Selle toote ostjatele on võtmetähtsusega, et sellel oleks ühtlane keemiline koostis, mille tulemusena tekib täiendav side tsemendisegu ja täitematerjali vahel. See parandab betooni tugevuseparameetreid ja panustab tsemendi kulutõhususse.

Kõik täitematerjalid vastavad Euroopa standardite kõrgeimatele nõudmistele. Pakume kõikide riikide tootmisüksuste täitematerjale.

Tooteid turustatakse lahtiselt või BigBag kottides.

Kui teil on meie toodete ja teenuste kohta küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega, täites vormi.
Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel.
  Kasutusala
  Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

  Privacy Settings saved!
  Privaatsusseaded

  Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


  Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

  Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

  Keelduge kõigist teenustest
  Nõustuge kõigi teenustega