×
Vaata

Põllumajandus

Lubjal on tähtis osa jätkusuutliku ja viljakama põllumajanduse saavutamises, nii elusloomade kui põlluharimise jaoks.

Tooted

Lubiväetised

Nordkalki lubiväetis on peeneks jahvatatud või purustatud ja sõelutud lubjakivi sõltuvalt toormaterjalist. Toodetud lubiväetis on rikas kaltsiidi või magneesiumi poolest ning kasutatakse kiireks ja efektiivseks pinnase pH taseme tõstmiseks. Need on sobilikud põldude pH taseme tõstmiseks ning samal ajal toimivad ka kaltsiumi- ja magneesiumiväetisena.

Pinnase viljakus on otseses võrdelisuses selle lubjasisaldusega. Enamus põldusid ja aiataimi vajavad lupja toitumiseks ja ka teiste toitainete imamiseks. Nordkalki tooted vähendavad efektiivselt toitainete voolamist veesüsteemidesse taimede võime parandamiseks imada toitaineid.

Loe rohkem

Söödamaterjal

Nordkalki sööda lubjatooteid tehakse parimast ja puhtaimast lubjakivist. Nordkalk toodab erinevates fraktsioonides erinevaid kuivsöödalupjasid, söödalupjasid ning ka lupja noortele ja täiskasvanud kodulindudele. Kõige olulisem omadus on kõrge kaltsiumisisaldus.

Loe rohkem

Lae endale alla Nordkalk Lubjamise teejuht

Sisestage väljale oma e-posti aadress ja klõpsake nuppu “Saada”, et saada oma meili peale koopia “Nordkalki Lupjamise teejuhist”.  Tooted


  Kui teil on meie toodete ja teenuste kohta küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega, täites vormi.
  Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel.
   Kasutusala
   Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

   Privacy Settings saved!
   Privaatsusseaded

   Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


   Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

   Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

   Keelduge kõigist teenustest
   Nõustuge kõigi teenustega