×

Töötame koos helgema homse nimel

 

 

Nordkalk on helgema homse aluseks. Oleme uhked oma lubjakivipõhiste lahenduste üle, mis mängivad meie elus olulist rolli nii täna kui ka homme. Meie edu on rajatud tugevale lubjakivist vundamendile ja enam kui 120-aastasele kogemusele ning meie inimeste asjatundlikkusele. Oleme kaljukindlad professionaalid, kes on pühendunud oma klientidele parima teeninduse pakkumisele ja oleme valmis kolleegide nimel pingutama. Me arvame, et Nordkalk on meie inimeste moodi ja meie inimesed on lubjatööstuse rokkstaarid! Ja meie karjäärid? Nad pakuvad lõputuid võimalusi kaljukindlatele talentidele. Nordkalkis saate töötada paljudel erinevatel ametikohtadel, aidates kujundada helgemat homset. Suurem osa meie inimestest töötab tootmises erinevatel kaevandus- ja töötlemistöödel ning hooldustöödel. “Meie karjäärid on täis võimalusi säravatele inimestele” Meil on ka palju muid töid, nt. tootearenduse, labori, halduse, kommunikatsiooni, müügi, turunduse või tarneahela funktsioonides.

Saage tuttavaks meie lubjakivi asjatundjatega

Logistikakoordinaator Piotr ütleb: “Parim asi Nordkalki juures on kindlasti inimesed ja atmosfäär.”

Siin on see, mida saame teile pakkuda

Meie inimesed kujundavad Nordkalki. Soovime oma inimesi tööl õnnelikuks teha ning pakkuda neile võimalusi areneda ja kasvada. Homsest maksimumi võtmiseks hindame inspiratsiooni, pidevat arengut, heaolu ja motiveerivat tööõhkkonda. Nordkalkis valitseb üksteise abistamise kultuur. Loe, mida meie inimesed Nordkalki kui töökoha kohta ütlevad.

Koht, kus olla

Meile on südamelähedane olla väga hea töökoht kõigile oma säravatele inimestele, kes ei ole pühendunud mitte ainult klientide parima teeninduse pakkumisele, vaid on valmis ka oma kolleegi nimel pingutama.

Pühendumine tervisele ja ohutusele on meie kõige kõrgem prioriteet

Soovime, et meie inimesed läheksid pärast tööpäeva
tervena koju. Teeme selle koos teoks. Pühendumine tervisele ja ohutusele on meie kõige
kõrgem prioriteet. Me tahame:

  • olla turvaline töökoht, mille eesmärk on null
    õnnetust;
  • kujundada positiivset ohutuskultuuri, kus kõik töötajad on kaasatud ohutusmõtlemisele ning
    pühendunud ohutule käitumisele ja
    õnnetustevabale töökeskkonnale;
  • arendada meie inimeste teadlikust ohutusküsimustes;
  • seada esikohale tervis ja ohutus kõigis otsustes ja olukordades.

Jätkusuutlikkus meile

Jätkusuutlikkus on Nordkalki strateegia tuumaks. Meie visioon on saada juhtivaks lubjakivitootjaks, kes keskendub jätkusuutlikele lahendustele. Täiustame pidevalt oma tegevust, tooteid ja protsesse, võttes arvesse oma tegevuse sotsiaalseid, majanduslikke ja keskkonnaaspekte.

Loe jätkusuutlikkuse kohta lähemalt

Et meid paremini tundma õppida, lugege meie kohta

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega