×

Vollastoniit

Nordkalki W-seeriad hõlmavad suurt hulka erinevaid vollastoniidi tooteid. Vollastoniit (CaSiO3) on looduslikult valge, nõelakujuliste osakestega kaltsiumsilikaadi mineraal. Seda kaevandatakse Soomes. Laialdase kasutusega mineraalina on vollastoniit populaarne toormaterjal mitmetes kasutusvaldkondades, sh plastides, värvides ja kruntides ning keraamikas ja hõõrdematerjalides.

Vollastoniidi unikaalsed omadused – keemiline koostis, valge värvus, kõrge pH tase ja nõelakujuliste osakeste struktuur – kombineerituna Nordkalki kõrge ühtlase kvaliteediga vollastoniidi toodetega ja ettevõtte pikaajalise tootmisteadmistega Lappeenranta karjääris, tagavad suure Nordkalki vollastoniidi nõudluse üle maailma.


Vaata Lubjakivi Lubjakivi pulber Granuleeritud lubjakivi Kustutamata lubi Kustutatud lubi Ultrafine PCC Vollastoniit
Vaata
Lubjakivi Lubjakivi pulber Granuleeritud lubjakivi Kustutamata lubi Kustutatud lubi Ultrafine PCC Vollastoniit

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega