×
Vaata Lubjakivi Lubjakivi pulber Granuleeritud lubjakivi Kustutamata lubi Kustutatud lubi Ultrafine PCC Vollastoniit
Vaata
Lubjakivi Lubjakivi pulber Granuleeritud lubjakivi Kustutamata lubi Kustutatud lubi Ultrafine PCC Vollastoniit

Vasalamma lubjakivi

Nordkalki Vasalemma lubjakivitooted on purustatud või purustatud ja sõelutud lubjakivikillustik.

Nordkalki Vasalemma lubjakivikarjäär on piirkonna üks suurimaid karjääre. Tulenevalt karjääri suurusest ja maavara mitmekesisusest on meil võimalik pakkuda oma klientidele nii heade keemiliste kui ka füüsikaliste omadustega lubjakivi. Praegusel hetkel toimub karjääris ehitusliku lubjakivi kaevandamine, mida kasutatakse teedeehituses ja ehituses. Vasalemma karjääri ehituslikku lubjakivi iseloomustab hea purunemiskindlus.

Vasalemma karjääris toodetavad killustiku fraktsioonid:

0/5 3/10* 16/32
0/10 4/8* 32/63
0/16 4/16
0/32 4/32*
0/63* 4/63*
0/100
*Ettetellimisel

Kui teil on meie toodete ja teenuste kohta küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega, täites vormi.
Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel.
  Kasutusala
  Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

  Privacy Settings saved!
  Privaatsusseaded

  Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


  Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

  Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

  Keelduge kõigist teenustest
  Nõustuge kõigi teenustega