×
Vaata Planeedi heaks Inimeste heaks Tegevusjuhend Jätkusuutlikkuse aruandlus 
Vaata
Planeedi heaks Inimeste heaks Tegevusjuhend Jätkusuutlikkuse aruandlus 

Hoolime meie ümber olevatest inimestest 

Meie tegevusel on nii positiivne kui ka negatiivne mõju nende kohalike kogukondade inimeste elule, kus me tegutseme. Meie eesmärk on anda endast parim, et minimeerida kahjulikke mõjusid ja osaleda aktiivses dialoogis kohaliku kogukonnaga. Oma töötajate jaoks tahame olla hea ja turvaline töökoht.

Aktiivsed dialoogid kohalike kogukondadega

Jätkuv tugi kohalikele kogukondadele, kus me tegutseme, on meie äritegevuse järjepidevuse eeltingimus. Soovime olla hea naaber ja panustada eri viisidel kohaliku kogukonna hüvangusse, minimeerides samal ajal oma tegevuse kahjulikke mõjusid. Keskkonnaprobleemide kiire lahendamine ning avatud ja läbipaistev suhtlus lähinaabrite ja kohalike kogukondadega on hädavajalik, et saada üldsuselt meie tegevustele heakskiit.

Loe lähemalt meie jätkusuutlikkuse aruandest.

Kõik töötajad ja tarnijad kohustuvad järgima tegevusjuhendit

Peame seaduste ja määruste järgimist eetilise äritegevuse üheks oluliseks aspektiks. Lisaks oleme pühendunud eetilise ärikultuuri edendamisele kõigis oma tegevusriikides ja kogu tarneahelas. Meie tegevusjuhend kirjeldab äritegevuse eetilisi põhimõtteid ning see kehtib kõigile Nordkalki töötajatele ja ka meie tarnijatele. Me oleme igasuguse korruptsiooni vastu ja austame inimõigusi. Ootame kõigilt oma töötajatelt, et nad annaksid kõigist rikkumiste kahtlustustest konfidentsiaalse rikkumisest teatamise korra alusel teada.

Loe lähemalt meie jätkusuutlikkuse aruandest.

Töötajate kaasatus on üle sektori keskmise

Meie tulevane edu Nordkalkis seisneb meie inimeste jätkuvas pühendumises ja kompetentsis. Meie eesmärk on pakkuda head töökohta, kus töötavad rahulolevad, motiveeritud ja pühendunud töötajad. Soovime toetada head töö- ja eraelu tasakaalu ning pakkuda oma inimestele arenguvõimalusi. Austame inimõigusi ning meil on nulltolerants diskrimineerimise ja kiusamise vastu. Me ei võta oma tegevuses mitte mingil juhul vastu laps- ega sunnitööd.

2021. aastal oli meie töötajate kaasatust mõõtev PeoplePoweri reiting AA (Hea), mis ületab selgelt Euroopa normi.

Loe lähemalt meie jätkusuutlikkuse aruandest.

Tööohutuse parendamisele on pühendunud 88% > 100% töötajatest

Tööohutus on Nordkalkis oluline igapäevaelu mõjutav teema. Ohutus on alati esikohal ning see on juhtimise ja töö planeerimise normaalne osa. Kaasame oma tööohutuse alasesse juhtimisse kõiki Nordkalki üksustes töötavaid inimesi, et pakkuda neile turvalist töö- või külastuskohta – olgu nad siis oma töötajad, töövõtjad või külastajad. Meie pikaajaline ohutuseesmärk on jõuda punkti, kus meie ettevõttes ei juhtu ühtegi tööõnnetust. 

Loe lähemalt meie jätkusuutlikkuse aruandest.

Loe rohkem - Tegevusjuhend

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega