×
Vaata Planeedi heaks Inimeste heaks Tegevusjuhend Jätkusuutlikkuse aruandlus 
Vaata
Planeedi heaks Inimeste heaks Tegevusjuhend Jätkusuutlikkuse aruandlus 

Anname jätkusuutlikkuse arengust aru igal aastal

Nordkalki jätkusuutlikkuse aruanne 2020/2021 on koostatud kooskõlas Globaalse Aruandlusalgatuse (Global Reporting Initiative, GRI) standardite põhinõuetega ning selle on kinnitanud sõltumatu kolmas pool. Nordkalkis on loodud meeskond, kes vastutab iga-aastase jätkusuutlikkuse aruandluse eest. Juhtkond vaatab jätkusuutlikkuse aruande läbi ja tagab, et kõik olulised aspektid on hõlmatud. Nõukogu kinnitab jätkusuutlikkuse aruande.
Trükitud versiooni saab tellida, saates e-kirja aadressile
info@nordkalk.com

 

Alsutasime jätkusuutlikkuse arusandlusega rohkem kui 20 aastat tagasi

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega