×
Vaata

Plastid & kummid

Nordkalki C-seeriate peenkaltsiidi ja W-seeriate vollastoniidi tooteid kasutatakse täitematerjalina plastide ja kummide kasutusvaldkonnas asendamaks teisi toormaterjale, näiteks polümeere ja pigmente, et vähendada kulusid ja lisada soovitud tehnilisi omadusi. Kõrge puhtusetaseme, heledusetaseme ja mikroniseeritud osakeste suurusega pakuvad Nordkalki C-seeriate tooted esmaklassilist ja kuluefektiivset täitematerjalilahendust erinevatele polümeeride ja kummide kasutustele.

Nordkalk Wollastonite

Nordkalki W-seeriate vollastoniidi tooteid on kohandatud plastide tööstuse vajaduse täpsustamiseks. Meie tooted on saadaval erinevate jahvatustasemega ja mineraali kuvasuhtega (madal, keskmine, kõrge). Lisaks pakume hea kvaliteediga töödeldud pinnasega vollastoniidi sorte, et parandada sidusust täitematerjal ja polümeerühendi vahel ning edasist vollastoniidi funktsionaalsust. Nordkalki W-seeriate tooteid kasutatakse laialdaselt mitmetes termoplastide ja termorühmade ühendites, näiteks tavapäraselt autoosade ja elektritööstuse kasutusvaldkonnas ning tihendite ja hermeetikute kasutuses.

Tänu nõelakujulistele osakestele, mikroniseeritud viimistletusele ja kõvadusele parandab vollastoniit lõpptoote mehaanilisi omadusi, kriimustuskindlust ja soojuspidavust.

Tooted


Kui teil on meie toodete ja teenuste kohta küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega, täites vormi.
Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel.
  Kasutusala
  Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

  Privacy Settings saved!
  Privaatsusseaded

  Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


  Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

  Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

  Keelduge kõigist teenustest
  Nõustuge kõigi teenustega