×
Vaata

Ehitus

Lubjakivi on kõige laialdasemalt kasutatav ehitusmaterjal maailmas. Seda kasutatakse teede ehituses, betoonis ja teistes ehitusmaterjalides.

 

Killustik teedeehituseks

Nordkalki killustikku kasutatakse mineraalasfaltsegude tootmiseks ning ka külmakaitsekihtideks, toestamiseks ja aluspõhjadeks. Seda kasutatakse ka suurima liiklusintensiivsusega teede ehitamiseks.

Nordkalki killustikku iseloomustab hea nakkumine asfaldiga, märkimisväärne kõvadus, kuubikujulisus ja külmumiskindlus, seda ka soolalahustes. Mehaaniliselt liitununa moodustavad nad sobival niiskustasemel ülemisi bituumenikihte kandva kihi.
Kõik killustikud vastavad Euroopa standardite kõrgeimatele nõudmistele.

Loe rohkem

Teedeehitus

Nordkalki lubjakivifillereid kasutatakse asfaldikattes täitematerjalina. Lubjakivifillerid parandavad märkimisväärselt asfaldi pikaajalist vastupidavust. Lubjakivi kasutamine asfaldisegus täitematerjalina on kulutõhus lahendus, kuna lupjasisaldava asfaldi eluiga on pikem. Tööstuslikult toodetud lubjakivifiller on ka kõrge kvaliteediga, homogeenne ja keskkonnasõbralik toode. Uuringud näitavad, et lubjakivi on kõige usaldusväärsem ja vastupidavam täitematerjal asfaldi jaoks.

Ehitusmaterjalid

Lubjakivi pulber on kõige laialdasemalt kasutatav ehitusmaterjal maailmas. See tuleneb lubjakivi headest füüsikalistest ja keemikalistest omadustest. Lubjakivi ei lagune, kahane ega paisu.

Nordkalki lubjakivi pulbri tooteid, mida tehakse valgest marmorist Soomes Pargasel, kasutatakse toodetes, kus on nõutud kõrge kvaliteet ja valge värv, näiteks valges krohvis ja mördis, valgetes betoonfassaadides, värvilistes pealispindades ja näiteks teekattemärgistusteks kasutatavas valges aines. Teisi Nordkalki lubjakivifillereid kasutatakse laialdaselt erinevates ehitustööstuse toodete toormaterjalides näiteks betoon, plaadid, bituumenpapp ja kiudtsementplaadid ning mörtides ja tasandusmaterjalides.

Kustutamata lupja vajatakse sideainena silikaattellistes ning kustutatud lupja igat liiki krohvides ja tasandusmaterjalides.

Killustik ehitustööstusele

Nordkalki killustikku kasutatakse kõrgkvaliteedilise betooni, betoontoodete, monteeritavate elementide ja parkettkivide tootmisel. Kõik killustikud vastavad Euroopa standardite kõrgeimatele nõudmistele.

Products for


Kui teil on meie toodete ja teenuste kohta küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega, täites vormi.
Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel.
  Kasutusala
  Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

  Privacy Settings saved!
  Privaatsusseaded

  Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


  Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

  Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

  Keelduge kõigist teenustest
  Nõustuge kõigi teenustega