×
Vaata Lubjakivi Lubjakivi pulber Granuleeritud lubjakivi Kustutamata lubi Kustutatud lubi Ultrafine PCC Vollastoniit
Vaata
Lubjakivi Lubjakivi pulber Granuleeritud lubjakivi Kustutamata lubi Kustutatud lubi Ultrafine PCC Vollastoniit

Nordkalk pH+ Natural – kiiretoimeline
lubiväetis

Koostöös meie tublide tootearenduse spetsialistidega, põllumeestega ja laboritega oleme töötanud välja spetsiaalselt põllumeestele uue kiiretoimelise toote, et koos võidelda happeliste muldade vastu.

Tooraine, millest uut lubiväetist toodame on pärit Eesti ühest parimast tehnoloogilise lubjakivi maardlast, mis asub Järva vallas Karinul. Antud karjääri lubjakivi teeb eriliseks selle kõrge kaltsiumi sisaldus, mistõttu on tegemist väga puhta CaCOallikaga. Tulenevalt Karinu karjääri lubjakivi kõrgest kaltsiumi sisaldusest garanteerime toote neutraliseerimisvõimeks 97% (CaCO3). Võib julgelt väita, et tegemist on kõrgeima kohaliku päritolu neutraliseerimisvõimega meliorandiga.

Selleks, et tagada tootele kiire toime, läbib lubjakivi pika kontrollitud tootmistsükli. Lubjakivi kuivatatakse pöördahjus kõrgel kuumusel, et vabaneda kaevandamisel tekkivast orgaanikast. Seejärel lubjakivi purustatakse ning jahvatatakse. Pärast jahvatamist on vähemalt 50% tootest peenem kui 150 mikronit. Tänu jahvatamisele suudame garanteerida toote reaktiivsuseks vähemalt 80%.

Tuginedes kõrgele neutraliseerimisvõimele ja reaktiivsusele on Nordkalk pH+ Natural suurepärane alternatiiv erinevatele tuhkadele.

Toode on looduslik lubjakivi, mida võib kasutada mahepõllumajanduses kooskõlas määrustega EL nr.848/2018 ja EÜ nr.889/2008.

Vaata videot laotamisest

Kui teil on meie toodete ja teenuste kohta küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega, täites vormi.
Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel.
  Kasutusala
  Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

  Privacy Settings saved!
  Privaatsusseaded

  Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


  Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

  Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

  Keelduge kõigist teenustest
  Nõustuge kõigi teenustega