×
Vaata

Krundid & liimid

Nordkalk W-Series, C-Series ja Enrich tooted on keskkonnasõbralikud tooted, mida kasutatakse täitematerjalina värvides ja kruntides, et parandada nende tehnilisi omadusi, näiteks kulumiskindlust ja heledust.

tooted

Krundid

Nordkalki C-Series tooteid kasutatakse kruntides ja värvides, et vähendada kulusid asendades nendega pigmente. Värvitööstuses asendavad Nordkalki Enrich tooted titaandioksiidi ja sideaineid, vähendades kulusid ilma lõpptoote tehnilisi omadusi kompromiteerimata. Nordkalki W-Series vollastoniidi toodetel on mitmekülgsed mineraalomadused, mis loovad mitmesuguseid tehnilisi eeliseid tööstuslikus kruntide kasutusvaldkonnas.

Liimid

Nordkalki C-Series, W-Series ja Enrich tooteid kasutatakse liimides ja sideainetes täitematerjalina. Nad mõjutavad reoloogilisi omadusi ja värvust. Vollastoniiti kasutatakse eelkõige tugevdava täitematerjalina, samal ajal kui Nordkalki Enrich tooted parandavad liimide tugevdavaid omadusi. Nad annavad lõpptoodetele ka parema stabiilsuse ja kulutõhususe.

Tooted


Kui teil on meie toodete ja teenuste kohta küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega, täites vormi.
Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel.
  Kasutusala
  Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

  Privacy Settings saved!
  Privaatsusseaded

  Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


  Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

  Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

  Keelduge kõigist teenustest
  Nõustuge kõigi teenustega