×
Vaata Asukohad Juhtkond & Nõukogu Ajalugu Sertifikaadid
Vaata
Asukohad Juhtkond & Nõukogu Ajalugu Sertifikaadid

Ettevõte

Tarnime olulist toorainet paljudele tööstusharudele ja keskendume jätkusuutlikele lahendustele, mis aitavad meie klientidel oma keskkonnamõju vähendada. Meie lahendused soodustavad puhast õhku ja vett ning põllumajandusmaa tootlikkust. Meil on Euroopas üle 30 üksuse ning tänu sellele oleme alati oma klientidele lähedal. Ettevõttes töötab ligikaudu 820 inimest ja 2022. aasta käive oli 276 miljonit eurot. Nordkalk kuulub SigmaRoc PLC-le.

Alati meie klientide lähedal

Nordkalk toimib Eestis 1996. aastast. Praeguseks on Nordkalkil Eestis kolm tootmisüksust – Rakke tehas koos Karinu lubjakivikarjääriga, Vasalemma lubjakivikarjäär ja Kurevere dolokivikarjäär.

Asukohad

Juhtiv mängija lubjakivipõhiste toodete valdkonnas

Tarnime lubjakivil põhinevaid tooteid ja teenuseid, meie lahendused on olulised nii põllumajanduslike maade viljakusele kui ka õhu ja vee puhastamiseks.

Rohkem kui 120 aastat edu

Meie edu on rajatud tugevale lubjakivist vundamendile ja enam kui 120-aastasele kogemusele. Meie kaljukindlad töötajad on algusest peale olnud meie kõige olulisem vara ja jäävad selleks ka edaspidi.

Ajalugu

Sertifitseeritud kvaliteet

Kvaliteedisertifikaat ISO 9001:2015, Keskkonnasertifikaat ISO 14001:2015 ja Töötervishoiu- ja tööohutusesertifikaat ISO 45001:2018 katavad kogu Nordkalk Gruppi.

Sertifikaadid

Vaata Asukohad Juhtkond & Nõukogu Ajalugu Sertifikaadid
Vaata
Asukohad Juhtkond & Nõukogu Ajalugu Sertifikaadid

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega