×
Vaata Lubjakivi Lubjakivi pulber Granuleeritud lubjakivi Kustutamata lubi Kustutatud lubi Ultrafine PCC Vollastoniit
Vaata
Lubjakivi Lubjakivi pulber Granuleeritud lubjakivi Kustutamata lubi Kustutatud lubi Ultrafine PCC Vollastoniit

Nordkalk W-Series

Nordkalki W-seeriate vollastoniiditooteid liigitatakse vastavalt kuvasuhtele ja osakeste suurusele. Lisaks on Nordkalki vollastoniidi tooted saadaval erinevate pinnasetöötlusvahenditega, mis suurendavad sidusust vollastoniidi ja polümeeri vahel ning seega tõstavad vollastoniidi funktsionaalseid omadusi.

Tänu Nordkalki vollastoniidi toodete esmaklassilisele kvaliteedile kasutatakse W-seeriate tooteid funktsionaalse täitematerjalina kasutusalades, mis nõuavad kõrget tehnilist kvaliteeti. Vollastoniit parandab näiteks erinevate plastisegude mehaanilisi omadusi ja kulumiskindlust ning kasutusalades näiteks autode sisemuse, välimuse ja mootoriruumi plastikkomponentides ning erinevates elektriisolatsiooni plastides.

Tänu vollastoniidi mitmekesistele füüsikalis-keemilistele omadustele kasutatakse seda mitmetes värvide ja kruntide kasutusvaldkondades täitematerjalina. Vollastoniit parandab mitmetes tööstuslikes värvides ja kruntides korrosiooni vastupidavust, tugevdab kilet ja vähendab mõranemist. Vollastoniit parandab ka muuhulgas pulberkruntide kuumusetaluvust ja mehaanilisi omadusi ning teekattemärgitusvärvide kestvust.

Keraamikas ja hõõrde kasutusalades pakuvad vollastoniidi keemikalised omadused mitmeid protsessitehnilisi eeliseid ning valge, tugevdava täitematerjalina see suurendab mehaanilisi omadusi.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega