×
Vaata Planeedi heaks Inimeste heaks Tegevusjuhend Jätkusuutlikkuse aruandlus 
Vaata
Planeedi heaks Inimeste heaks Tegevusjuhend Jätkusuutlikkuse aruandlus 

Jätkusuutlikkus on Nordkalki strateegia tuum.

Meie visioon on saada jätkusuutlikele lahendustele keskendunud lubjakivipõhiste toodete juhtivaks tootjaks.

Praktikas tähendab see seda, et me:

1) arendame aktiivselt uusi tooteid ja lahendusi, mis aitavad meie klientidel vähendada nende keskkonnamõju;

2) keskendume süsinikdioksiidi heidete ja muude meie tegevusega kaasnevate kahjulike mõjude vähendamisele,

3) suurendame oma osalust ringmajanduse lahendustes ja püüdleme kogu kaevandatud materjali täieliku ärakasutamise poole.

Meie edu seisneb meie inimeste jätkuvas pühendumises – tahame oma töötajate eest hästi hoolt kanda ja hoolitseda selle eest, et nad saaksid iga päev oma tööd ohutult teha. Ohutus on meie esimene prioriteet ja meie lõppeesmärk on jõuda punkti, kus meie ettevõttes ei juhtu ühtegi tööõnnetust. Tahame olla kohalikes kogukondades hea naaber, et tagada jätkuv toetus meie tegevusele. Ettevõtluse kasumliku kasvu tagamiseks peame kindlustama lubjakivivarud tulevikuks ning saavutama klientide ja teiste huvirühmade jätkuva toetuse.

Meie jätkusuutlikkuse programm põhineb sidusrühmade ootustel

Meie jätkusuutlikkuse alane töö juhindub jätkusuutlikkuse programmist, keskendudes meie tegevuse mõjudele ning lähtudes ettevõtte strateegiast ning sidusrühmade ootustest keskkonna-, sotsiaalsest ja majanduslikust vaatenurgast. Meie jätkusuutlikkuse programm on struktureeritud kaheksaks fookusvaldkonnaks, mis koosnevad 18 olulisest aspektist. Iga valdkond sisaldab spetsiaalseid juhtimiskohustusi, pikaajalisi eesmärke ja peamisi tulemusnäitajaid (KPI). Meie pikaajaline perspektiiv ettevõtte jätkusuutlikkusele on vastavuses ÜRO säästva arengu eesmärkidega (2030).

Vaata Planeedi heaks Inimeste heaks Tegevusjuhend Jätkusuutlikkuse aruandlus 
Vaata
Planeedi heaks Inimeste heaks Tegevusjuhend Jätkusuutlikkuse aruandlus 

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega