×

Juriidiline teave

Enne lehekülje kasutamist lugege hoolikalt kasutustingimusi.

Nordkalk Korporatsiooni ülemaailmsete lehekülgede („saidi“) kasutamisel nõustute järgnevate tingimustega. Kui Te ei ole kasutustingimustega nõus, tuleb Teil veebileheküljelt lahkuda.

1. Ligipääsupiirangud

Selle lehekülje sisu osaline või täielik reprodutseerimine, edastamine, levitamine või säilitamine on keelatud ilma Nordkalk Korporatsiooni eelneva kirjaliku nõusolekuta. Sisu muutmine on keelatud. Võite siiski ainult isiklikuks kasutuseks hoiustada oma arvutis või välja printida väljavõtteid saidilt. Avalikuks märgitud pressiteadete ja muude dokumentide kasutamine on lubatud avalikuks kommunikeerimiseks, kui infoallikas on välja toodud.

2. Garantii puudumine

Lehekülje sisu on esitatud selle olemasoleval ja kättesaadaval kujul. Saidi täpsuse, usaldusväärsuse ega sisu osas ei anta otseselt ega kaudselt garantiid. Nordkalk Korporatsioon ei garanteeri, et sait või seda pakkuvad serverid on vigadeta, viirusteta või muude kahjulike komponentideta. Nordkalk Korporatsioon jätab omale õiguse muuta saiti või tagada juurdepääs sellele oma äranägemise järgi.

3. Autoriõigused

Selle lehekülje autoriõigused kuuluvad © Nordkalk Corporation 2016. Kõik õigused kaitstud.

4. Kaubamärgid

Sait sisaldab korporatsiooni logosid, tootenimesid, brände ja muid identifitseerimissümboleid, mis on otseselt või kaudselt Nordkalk Korporatsiooni omandatud kaubamärgid või registreeritud kaubamärgid. Sait võib sisaldada ka kaubamärke või registreeritud kaubamärke, mis kuuluvad kolmandatele osapooltele. Kõikide selliste kaubamärkide omavoliline kasutamine on rangelt keelatud.

5. Materjalide esitamine

Esitades materjale e-kirja või meie mistahes serverile, garanteerite, et:

a) Nordkalk Korporatsioon võib avaldada materjali;

b) materjal ei ole konfidentsiaalne, sobib avaldamiseks ja ei sisalda viiruseid või muid kahjulikke omadusi;

c)  vastutate hüvitise eest ja kaitsete Nordkalk Korporatsiooni süütust, kui kolmas osapool algatab menetluse seoses Teie esitatud materjaliga;

d) ei algata meie vastu menetlust seoses Teie esitatud materjaliga.

6. Lingid kolmandate osapoolte lehekülgedele

Nordkalk Korporatsioon ei vastuta kolmandate osapoolte loodud või avaldatud materjalide eest, millele see sait on lingitud. Selliste linkide olemasolu ei viita ühegi lingitud saidi mistahes materjali heakskiitmisele ega kinnitamisele.

7. Vastutusest loobumine

Nordkalk Korporatsioon ei vastuta mingil juhul kahju eest, mis võib tuleneda saidi sisu kasutamisest või selle kasutamata jätmisest.

8. Vaidluste lahendamine

Kõik saidi kasutamisega seotud vaidlused lahendatakse Soomes Helsingi ringkonnakohtus vastavalt Soome seadustele.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega