×
Vaata

Suitsugaaside puhastamine

Nordkalk toodab lubjakivi pulbreid, kustutamata ja kustutatud lupja. Suitsugaasidest saab enne korstnasse jõudmist eemaldada happelised ühendid, näiteks väävli-, kloori- ja fluoriühendid. See toimub nende ühendite neutraliseerimisel lubjakivitoodetega.

Sobivate lubjatoodete valik põhineb kasutataval puhastusmeetodil ja kulutõhususel. Sõltuvalt puhastusmeetodist on võimalik mõnda puhastamise kõrvalsaadust taaskasutada ehitustööstuses, nt kipsplaatide valmistamiseks.

Suitsugaaside puhastusmeetodid jagatakse tavaliselt märgadeks, poolkuivadeks ja kuivadeks meetoditeks.

Kui teil on meie toodete ja teenuste kohta küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega, täites vormi.
Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel.
  Kasutusala
  Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

  Privacy Settings saved!
  Privaatsusseaded

  Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


  Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

  Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

  Keelduge kõigist teenustest
  Nõustuge kõigi teenustega