×

Privaatsuspoliitika

Selles Privaatsuspoliitikas kirjeldame, kuidas Nordkalk Korporatsiooni kodulehel kasutatakse küpsiseid ja kuidas käsitleme isikuandmeid, mida külastaja läbi selle saidi pakub.

Küpsised

Küpsiseid kasutatakse sageli paljudel kodulehtedel, nagu ka Nordkalki lehel. Küpsis on pisike tekstifail, mille koduleht salvestab Teie arvutisse. Küpsiste abil saab koduleht tuvastada külastaja ning jälgida, millal ja kuidas lehte kasutatakse. Selle info ja statistika põhjal saab Nordkalk parendada kodulehte parema teenuse osutamiseks.

Kui Te ei soovi saada küpsiseid või soovite saada teavitust, millal küpsised määratakse, võite seadista oma veebibrauseri niimoodi, kui see seda võimaldab.

Isikuandmete töötlemine

See veebileht sisaldab mõningaid vorme, millega saate anda Nordkalkile oma isikuandmeid, nt nimi ja e-posti aadress. Küsime seda infot Teie küsimustele ja soovidele vastamiseks, kliendisuhete säilitamiseks ning selle abil parandame oma teenust. Hoiame Teie isikuandmeid mõnda aega ja võime seda kasutada Nordkalkiga seotud materjalide saatmiseks ka tulevikus. Iga Teile saadetud e-kiri sisaldab võimalust loobuda Nordkalkilt saadud kirjadest.

Andes Nordkalkile selle saidi kaudu teavet, nõustute ja annate nõusoleku isikut tuvastava teabe kogumiseks ja kasutamiseks, nagu on kirjeldatud käesolevas avalduses. Võite igal ajal loobuda oma nõusolekust ja paluda Nordkalki kustutada oma informatsioon, saates e-kirja info​@nordkalk.com.

Nordkalkis on isikuandmed kättesaadavad neile, kes uuendavad infot Nordkalki kodulehel. Teenuse osutamiseks või Teie soovi täitmiseks võidakse vajadusel avalikustada Teie andmed teistele Nordkalki töötajatele. Nordkalk ei jaga Teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

Kontakt

Võite igal ajal võtta ühendust Nordkalkiga, kontrollimaks, et Teie isikuandmed on täpsed. Teie soovil parandame või kustutame igasugused mittetäielikud, ebatäpsed või aegunud isikuandmed. Lisainfo saamiseks palun saatke e-kiri info​@nordkalk.com.

Teiste isikuandmete töötlemine

Nordkalk käsitleb lisaks neile veebilehtedele ka isikuandmeid, mis saadud oma koostööpartneritelt, korraldamaks erinevaid tegevusi ja täitmaks oma kohustusi. Niisuguseks infoks on peamiselt isiku nimi, kontaktinfo ja ettevõttenimi, ühendus või asutus, keda kõnealune isik esindab. Isikuandmed pärinevad kõnealuselt isikult, tema tööandjalt või on omandatud teistest avalikest allikatest.

Nordkalk käsitleb andmeid kuni on veendunud, et nt igasugused lepingul põhinevad kohustused on täidetud, isik ei ole enam kontaktpunkt Nordkalki jaoks või soovib oma andmete eemaldamist. Nordkalk ei edastab isikuandmeid kolmandatele osapooltele, v.a kui see on nõutud seoses telekommunikatsiooniteenustega või koostööpartneri teenindamiseks.

Nordkalkis on ligipääs isikuandmetele ja nende käsitlemine piiratud, lähtudes töötajate ülesannete täitmisest sellisele teabele, mille käsitlemine on vajalik töötajate tööülesannete täitmiseks. Isikuandmete käsitlemine on lubatud ainult tööülesannete täitmiseks. Isikuandmeid kaitstakse ühiselt aktsepteeritud tehniliste viisidega, nt salasõnade, piiratud juurdepääsu ja tulemüüridega. Nordkalk tagab sellisel viisil isikuandmete töötlemise ohutuse ja seadusega kooskõlas olemise. Juhul kui Teil on küsimusi oma isikuandmete kohta, palun saatke need e-postile gdpr​@nordkalk.com.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega