×

Ultrafine PCC

Nordkalki E-seeriate tooteportfoolio põhineb kõrgetasemelisel toote- ja protsessitehnoloogial. Välja töötatud tooted pakuvad kõrget kvaliteeti kruntides, liimides ja paberis, samuti ka ehitusmaterjali kasutusvaldkonnas. Tehnoloogiat on kohandatud optimaalse pinnase koosmõju jaoks polümeeride kasutusvaldkonnas, mis tõstab toote lõppomadusi ja kulutõhusust. Tulemuseks on suurepäraste omadustega kuluefektiivne lõpptoode.

Valides Nordkalki E-seeriate tooted, aitate keskkonda ja panustate edasisse jätkusuutlikusse arengusse, näiteks süsiniku jalajälje vähendamisse. E-seeriate tooted vähendavad vajadust kasutada keemiliselt töödeldud tooteid, mis koormavad loodust.

Nordkalk E-seeriate toodetega:


Vaata Lubjakivi Lubjakivi pulber Granuleeritud lubjakivi Kustutamata lubi Kustutatud lubi Ultrafine PCC Vollastoniit
Vaata
Lubjakivi Lubjakivi pulber Granuleeritud lubjakivi Kustutamata lubi Kustutatud lubi Ultrafine PCC Vollastoniit

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega