×
Vaata

Klaas & suhkur

Peaaegu üks kolmandik klaasist koosneb lubjakivist

Lubjakivi (kaltsiumkarbonaat) on üks peamisi klaasi tootmise komponente. Selle peamine otstarve on eraldada klaasi koostisse kuuluvat kaltsiumoksiidi, mis parandab klaasi keemilist ja mehaanilist vastupidavust. Samuti toimib see klaasi tootmise protsessis räbustina (sulandajana).

Suhkru tootmise protsessis kasutatakse lupja mustuse imendajana

Nordkalki lubjakivi kasutatakse suhkru tootmisprotsessis hilisemas protsessifaasis vajaliku CO2 saamiseks ning vedelsuhkru puhastamiseks kasutatava valge lubja tootmiseks. Valge lubi saadakse põletatud lubjakivi hüdratiseerumisel. Lisamisel leelistab ta suhkrulahuse ja sadestab ebavajalikud kolloidid. Puhastatud mahl küllastatakse CO2-ga, mis eemaldab mittesuhkrud.


Kui teil on meie toodete ja teenuste kohta küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega, täites vormi.
Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel.
  Kasutusala
  Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

  Privacy Settings saved!
  Privaatsusseaded

  Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


  Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

  Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

  Keelduge kõigist teenustest
  Nõustuge kõigi teenustega