×

Uudised

Ukraina olukorra mõju Nordkalki tegevusele

Venemaa käimasolev invasioon Ukrainasse on inimlikust vaatenurgast sügavalt ängistav. Meie, nagu ka ülejäänud Euroopa, jälgime olukorda tähelepanelikult.

Nordkalki jaoks on peamine mure meie Ukraina kolleegide turvalisus. Meie viimane teave kinnitab, et nad on praegu ohust väljas ja anname endast parima, et neid selles kohutavas olukorras toetada.
Mõistame hukka sõjalise agressiooni üleüldiselt ja seega ka agressiooni Ukraina vastu. Sel põhjusel oleme lõpetanud hankimise Venemaalt ja Valgevenest ning peatanud oma toodete tarned Venemaale.
Nordkalkil ei ole otsemüüki Ukrainale, Valgevenele ega Venemaale, mis enne sõda olid kontserni tulude tasemel de minimis.
Selle sõja pikaajalisi mõjusid maailmale ei oska keegi ette näha, kuid praegu jätkub meie tegevus teistes Nordkalki riikides ja klientide tarned on kindlustatud. Hoiame oma kliente kursis, kui olukord peaks muutuma.
Meie mõtted on Ukraina rahvaga ning koos omaniku SigmaRociga toetame neid Poolas ja Ukrainas tegutsevate heategevusfondide kaudu, annetades humanitaarabiks 20 000 eurot.
Paul Gustavsson, tegevjuht

uudised

uudised

rohkem uudiseid

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega