×

Uudised

Nordkalki lubiväetiste põldkatse – kuula uut podcasti

Saates annab kommentaare Nordkalki lubiväetiste kohta meie spetsialist Maikel Jätsa. Podcastis räägime pikaajalisest lubiväetise põldkatsest koostöös Baltic Agro ja Eesti Maaülikooliga. Katses uurime toodete Atrigran ja Agricalc L mõju mulla pH-le ning mõõdame enamsaaki.

uudised

uudised

rohkem uudiseid

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega