×

TUTVUGE MEIE INIMESTEGA, LUBJATÖÖSTUSE ROKKSTAARIDEGA

EWA ŚLUSARCZYK-KITA

Miedzianka, Poola
Kommunikatsioonispetsialist
Alustas Nordkalkis: 2016
“Minu igapäevane töö on lugude kirjutamine ja tõlkimine, videote- ja fotode tegemine. Minu töös on põhirõhk kogukonnatööl naabrite ja kogukonnaasutustega. Mulle meeldib ka koostöö teadusasutustega ning geoloogia ja paleontoloogia tundmaõppimine.

Üks asi, mis mind Nordkalkis alustades üllatas, oli ohutuse rõhutamine. Minu jaoks parim asi Nordkalkis on töötamine rahvusvahelises keskkonnas ja teiste riikide inimeste töövõtete õppimine. Hindan võimalust saada üha rohkem kogemusi ja proovida uusi asju.”

JAN DRUGGE

Pargas, Soome
Müügijuht
Alustas Nordkalkis: 2004

“Kaua enne Nordkalkis tööle asumist huvitas mind see ettevõte. Üsna sageli juhtus, et olin samadel messidel, kus Nordkalki põllulubja meeskond. Kunagi mõtlesin, et ühel päeval tahan ka mina selles ettevõttes töötada, kuna õhkkond nende boksis oli nii tore.

Nüüd olen töötanud Nordkalkis 14 aastat ja olen kõigi oma kolleegide, klientide ja koostööpartnerite üle väga õnnelik. Minu töö on mitmekülgne ja väljakutseid pakkuv, see hoiab mind erksana ja aktiivsena.”

ELINA HEINONEN

Pargas, Soome
Personalispetsialist
Alustas Nordkalkis: 2012

”Kui tulin praktikakohale Nordkalki, oli mul personalivaldkonna küsimustes väga vähe kogemusi. Aastate jooksul olen saanud oma teadmisi arendada mitmekülgsete ja väljakutsuvate töökohustustega toetavas töökeskkonnas.

Inimesed Nordkalkis on üks parimaid asju: ilma minu töökaaslasteta oleks töö palju stressirohkem ja igavam! Mulle meeldib minu töö, kuid selle tasakaalustamiseks on vaja ka vaba aega ja oma hobisid. Kui ma pole tööl, meeldib mulle käia jõusaalis, jalutada looduses või veeta aega suvilas. Tunnen, et tööandja austab minu vaba aega ja see on suur osa tööheaolust.”

MAIKEL JÄTSA

Rakke, Eesti
Müügijuht
Alustas Nordkalkis: 2018

“Miks ma naudin müügiosakonnas töötamist, on see, et kunagi ei tea täpselt, kuidas tööpäev välja kujuneb. Üks e-kiri või telefonikõne võivad kõik ümber pöörata ja kõik varem seatud prioriteedid võivad muutuda. Müük pole kindlasti rutiinne töö! Kuid tavaline päev koosneb klientide igapäevaste küsimuste lahendamisest, hinnapakkumiste saatmisest, kokkulepete sõlmimisest, klientide külastustest, koostööst tootmise ja logistikaga.

Minu kolleegid Rakkes on nagu väike pere. Suhtleme palju siinsete tootmis- ja logistikainimestega ning see aitab meil leida kiireid lahendusi klientide vajadustele ja nõudmistele.

Kui ma alustasin Nordkalkis, olin üllatunud, et meil on nii palju inimesi, kes on selles ettevõttes pikka aega töötanud! See ütleb palju nii ettevõtte kui ka tööstuse kohta. See andis mulle selge märgi, et oleme tõesti pühendunud inimestele ja ettevõte kohtleb töötajaid hästi. Teine üllatus oli minu jaoks see, kui laialdaselt kasutatakse meie tooteid ja teenuseid nii paljudel erinevatel eesmärkidel.

Nordkalkis on minu jaoks palju häid asju, nt. et me tõesti pingutame palju selle nimel, et muuta oma igapäevane töö võimalikult turvaliseks. Ja muidugi lubjakivi tähtsus paljude erinevate tööstusharude toorainena.”

MARTA PRUCHNIEWICZ

Miedzianka, Poola
Personalispetsialist
Alustas Nordkalkis: 2017

“Olen vastutav personaliprotsesside toetamise ja algatuste eest, näiteks tööleasumine, värbamine, koolituste korraldamine, arenguvestluste ja lisatasuprotsessi koordineerimine ning heaolu alased tegevused.

Inimeste suurepärane meeskonnavaim ja nende tugev kaasatus oma töösse on asjad, mis mind üllatasid, kui esimest korda ettevõttes alustasin.

Minu jaoks on Nordkalkis parim asi see tunne, et olen osa sellest toredast perekonnast.”

PETER ÅKERBLOM

Landskrona, Rootsi
Võtmekliendihaldur
Alustas Nordkalkis: 2017

“Olen vastutav müügi eest Skandinaavias tselluloosi- ja paberitööstustele ning keemiatööstustele. Teen tihedat koostööd teadus- ja arendustegevus-, tarneahela-, tootmis- ja müügiosakonna kolleegidega.

Hindan kõrgelt töötamist ettevõttes, mille kultuur on üksteise abistamine ühise hüvangu nimel. Nordkalkis on alati rohkem õppida ja areneda ning see sobib mulle.”

PIOTR KUŚMIERCZYK

Miedzianka, Poola
Vedurijuht
Alustas Nordkalkis: 2008

“Algusest peale olen töötanud Miedzianka tehase logistikaosakonnas. Esialgu olin laadurioperaator, kuid pärast vajaliku kvalifikatsiooni omandamist 2012. aastal asusin tööle vedurijuhina, mis on minu lapsepõlve unistuse täitumine. Mul on kaks Nordkalki vedurit: Tosia ja Stefan, mida ma haldan Miedzianka tehase ja Rykoszõni raudteejaamas asuva harutee vahelisel lõigul.

Hindan Nordkalki stabiilsustunde eest. See võimaldab mul jätkata oma kirega. Suurema osa aastast veedan oma vaba aja metsas. Samuti on mul kirg raadiojaamade vastu. Juba mõnda aega paelub mind morsetähestik, mis edastab lühikestest ja pikkadest signaalidest koosnevat telegraafikoodi.”

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega