×

Müük/klienditeenindus

Maikel Jätsa
Võtmekliendihaldur Baltikum
+372 5804 3839
maikel.jatsa@nordkalk.com

Arturas Kiudulas
Läti ja Leedu müügijuht
+370 682 618 18
arturas.kiudulas@nordkalk.com

Marje Stüff
Rakke kaalumaja klienditeenindaja
+372 5885 9720
Rakkekaalumaja@nordkalk.com

Ljudmilla Karpovitš
Vasalemma kaalumaja klienditeenindaja
+372 513 1304
Kaalumaja.vasalemma@nordkalk.com

Üldkontakt

Erika Azojan
Administratsiooni spetsialist
+372 5860 3990
Erika.azojan@nordkalk.com
Nordkalk.estonia@nordkalk.com

Personal ja kommunikatsioon

Svetlana Moks
Tegevdirektor/personalidirektor
+372 5346 5864
Svetlana.moks@nordkalk.com

Keskkond

Liisa Pert
Keskkonna-ja töökeskkonnajuht
+372 5692 0042
Liisa.pert@nordkalk.com

Müük/klienditeenindus


Maikel Jätsa
Võtmekliendihaldur Baltikum
+372 5804 3839
maikel.jatsa@nordkalk.com

Marje Stüff
Rakke kaalumaja klienditeenindaja
+372 5885 9720
Rakkekaalumaja@nordkalk.com

Üldkontakt

Erika Azojan
Administratsiooni spetsialist
+372 5860 3990
Erika.azojan@nordkalk.com
Nordkalk.estonia@nordkalk.com

Personal ja kommunikatsioon

Svetlana Moks
Tegevdirektor/personalidirektor
+372 5346 5864
Svetlana.moks@nordkalk.com

Keskkond


Liisa Pert
Keskkonna-ja töökeskkonnajuht
+372 5692 0042
Liisa.pert@nordkalk.com

Arturas Kiudulas
Läti ja Leedu müügijuht
+370 682 618 18
arturas.kiudulas@nordkalk.com

Ljudmilla Karpovitš
Vasalemma kaalumaja klienditeenindaja
+372 513 1304
Kaalumaja.vasalemma@nordkalk.com

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega