×

Kingisepp

Tegevused: müük/kontor
Riik: Venemaa
Külastusaadress: Ul. Vorovskogo 26, 188480, Kingisepp, Leningrad area
Telefon: +79214291996

Nordkalki Vene üksus asub Kingisepas Eesti piiri lähedal. See teenindab põllumajanduse, ehituse, tööstuse ja keskkonnakaitse kliente. Lubjakivipulber ja kustutamata lubi transporditakse Rakkest (Eesti), kustutatud lubi Tytyrist (Soome) ja vollastoniit Lappeenrantast (Soome). Nordkalk alustas oma tegevusega Venemaal 2005. aastal.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega