×

Vimpeli

Tegevused: karjäär jahvatamine
Riik: Soome
Külastusaadress: Kalkkitehtaantie 474, FI-62800, Vimpeli
Telefon: +358 (0) 207 53 7000

Nordkalkil on Vimpelis kaks karjääri ja jahvatustehas. Nagu lubjarikastele piirkondadele omane, on Vimpelis bioloogiline mitmekesisus suur. Karjääri piirkonnas kasvavad mõningad haruldased lilled nagu põld-emajuureke (Gentianella campestris) ja laialehine neiuvaip (Epipactis helleborine). Nordkalk on teinud keskkonnaametitega koostööd, et viia ära ja ümber istutada mõned lilled uude kohta.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega