×

Tytyri

Tegevused: jahvatamine karjäär lubjaahi müük/kontor kustutamine
Riik: Soome
Aadress: Tytyrinkatu 7, FI-08100, Lohja
Telefon: +358 (0)20 753 7000

Üks Nordkalki kolmest maa-alusest kaevandusest asub Tytyris Lohjas. Seal on ka jahvatustehas, kaks lubjaahju, kustumistehas ja müügikontor. Vanades maa-alustest kaevandusšaftides on maa-alune kaevandusmuuseum ja KONE korporatsiooni kõrghoonetele mõeldud liftide katsetamise keskus. Tytyri kaevandus varustab Lohja linna põhjaveega ja lubjaahi toodab jääksoojust kohalikule kaugküttevõrgustikule.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega