×

Sipoo

Tegevused: jahvatamine karjäär sadam/depoo
Riik: Soome
Aadress: Kalkkirannantie 555, FI-01180, Sipoo
Telefon: +358 (0)20 753 7000

Üks Nordkalki kolmest maa-alusest kaevandusest asub Sipoos. Seal on ka jahvatustehas ja enda sadam. Sipoo asukoht on populaarne tegevuspaik välisteks tegevusteks, näiteks erinevateks filmisessioonideks, päästeõppusteks ja džässikontsertideks.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega