×

Raahe

Tegevused: lubjaahi
Riik: Soome
Külastusaadress: POB 93, FI-92101, Raahe
Telefon: +358 (0)20 753 7000

Nordkalkil on Raahes kaks lubjaahju, mis on seotud ettevõttega SSAB Raahe Steel Works. Lubja ahjus põletatav lubjakivi pärineb Nordkalki lasunditest Gotlandilt Storugnsist, Rootsist ja Norrast Verdalist. Seal on ka briketitehas, kus pressitakse ülejäänud toodetud peen kustutamata lubja materjal brikettideks terasetehase kasutuseks. See võimaldab efektiivset toormaterjali kasutamist.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega