×

Pargas

Tegevused: karjäär jahvatamine müük/kontor lubjaahi sadam/depoo peakontor
Riik: Soome
Külastusaadress: Skräbbölevägen 18, FI-21600, Pargas
Telefon: +358 (0)20 753 7000

Nordkalk Korporatsiooni peakontor ja tootearenduskeskus asuvad Pargasel. Seal on ka karjäär, jahvatamistehas, lubjaahi ja sadam. Seal on mitmeid ettevõtteid, kes tegutsevad samal tööstusalal, kasutades toormaterjaliks kohalikku marmorit meenutavat valget lubjakivi. Karjääri eripäraks on mineraal nimega Pargasiit, mis on oma nime saanud asukoha järgi: see leiti 19. sajandil Pargaselt.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega