×

Lappeenranta

Tegevused: karjäär jahvatamine müük/kontor
Riik: Soome
Külastusaadress: Sementtitie 29, FI-53650, Lappeenranta
Postiaadress: Nordkalk Oy Ab, FI-53500, Lappeenranta
Telefon: +358 (0)20 753 7000

Nordkalki suurim Soome tootmisüksus asub Lappeenrantas. Seal on karjäär, jahvatustehas, kaks flotatsioonitehast ja müügikontor. Tütarettevõte Suomen Karbonaatti Oy (Nordkalki osalus 51 %) tegutseb samuti samas tööstuspiirkonnas. Lappeenranta karjäär on Euroopas ainus, kus kaevandatakse toormineraali nimega vollastoniit.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega