×

Köping

Tegevused: karjäär jahvatamine müük/kontor lubjaahi sadam/depoo kustutamine
Riik: Rootsi
Külastusaadress: Kungsängsvägen 22, SE-73136, Köping
Telefon: +46 (0)10 47 62 500

Nordkalkil on Köpingus karjäär, jahvatustehas, lubja ahi, kustutamistehas, müügikontor ja sadam. Lubja ahjus põletatav lubjakivi on peamiselt kivim Nordkalki Gotlandi karjäärist. Köpingu lubjatehas edastab lubja põletamisprotsessi taastatud jääksoojust kohalikule kaugküttevõrgule.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega