×

Wolica

Tegevused: karjäär jahvatamine
Riik: Poola
Külastusaadress: Wolica, Kolejowa 1, 26-060, Chęciny
Telefon: +48 (41) 315 46 43

Nordkalkil on Wolicas kaks jahvatustehast ja karjäär. Juura-aegsest ladestust pärinevat lubjakivi iseloomustab kõrge reaktiivsus ja kõrge süsihappegaasi sisaldus. Lubjakivi pulbreid toodetakse Wolica kivimist ja ka Nordkalki Miedzianka tehasest toodud kivimist. Tootmisprotsess on täielikult arvutipõhine ja automatiseeritud.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega