×

Szczecin

Tegevused: jahvatamine
Riik: Poola
Külastusaadress: Gdańska 20 N, 70-661, Szczecin
Telefon: +48 (91) 443 84 00

Jahvatustehas Põhja-Poolas Szczecinis, mis asub sadama piirkonnas, ehitati aastal 2000. Jahvatustehase jaoks tuuakse toormaterjali laevaga Rootsist Nordkalki Gotlandi lubjakivikarjäärist, dolomiidikarjäärist Norrast ning transporditakse ka Miedzianka tehasest.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega