×

Sławno

Tegevused: karjäär jahvatamine
Riik: Poola
Külastusaadress: Owadów-Brzezinki, 26-332, Sławno

Sławnos on karjäär ja jahvatustehas. Sławno lubjakivi, mis pärineb juura-aegsest ladestust, iseloomustab kõrge reaktiivsus ja lubatust palju madalam plii- ja kaadmiumisisaldus. 2006. aastal alustati tööd uue veskiga, mis võimaldas kahekordistada Sławno tehase tootmisvõimsust. Aasta hiljem laiendati purustusliini, mis tõi omakorda märkimisväärse 35 % tootmisefektiivsuse suurenemise.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega