×

Miedzianka

Tegevused: karjäär jahvatamine müük/kontor
Riik: Poola
Külastusaadress: 26-065, Piekoszów
Telefon: +48 (41) 306 01 67

Nordkalki suurim karjäär ja tootmistehas Poolas asub Kielce lähedal Miedziankas. Nimi tuleneb piirkonna suurima mäe – Miedzianka – järgi. Miedzianka tehase toormaterjal moodustus üle 400 miljoni aasta tagasi: Devoni ajastu lubjakivil, mis on rikas kaltsiumkarbonaadi poolest, on madal lisandite sisaldus ja kõrge survetugevus.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega