×

Verdal

Tegevused: karjäär, müük/kontor, lubjaahi, sadam/depoo
Riik: Norra
Aadress: Hamnevegen 4, 7652, Verdal
Telefon: +47 95 12 90 41

Norra ettevõte NorFraKalk AS, mida omavad kahepeale Nordkalk korporatsioon ja Franzefoss Mineral AS, ehitas 2007. aastal lubjaahju Verdalisse. Nordkalk on ka ettevõtte Verdalskalk AS osaline omanik. Verdali karjääris on kõrgekvaliteediline lubjakivi, mis on suurepärane toormaterjal paberipigmendi PCC jaoks.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega