×

Šiauliai

Tegevused: müük/kontor
Riik: Leedu
Aadress: Vasario 16 g-ve nr 46, LT-76291, Siauliai
Telefon: +370 41 521 786

1

Nordkalkil on müügikontor Leedus Siauliais, kus müüakse Baltimaade klientidele lubjakivi, lubjakivi pulbrit ja kustutamata lupja. Kivimit transporditakse Rootsi Storugnsi, Poola Miedzianka ja Eesti Vasalemma Nordkalki karjääridest. Kustutamata lupja transporditakse Eestist Rakkest.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega