×

Oviedo (Canteras La Belonga S.A.)

Tegevusalad: karjäär, lihvimine

Riik: Hispaania

Külastusaadress: Cellagú – Latores, 33193 – Oviedo, Astuuria

Tel: +985 25 61 23

E-post: info@canteraslabelonga.com

Canteras La Belonga S.A.-l on enam kui 40-aastane kogemus lubjakivi kaevandamisel Oviedo linna lähedal Astuurias Hispaanias. Selle praegune tootmisvõimsus on üle 2,5 miljoni tonni aastas.

2022. aastal omandasid Nordkalki omanik SigmaRoc ja Carrières du Boulonnais (CdB) La Belonga ja asutasid ühisettevõtte, millest Nordkalk omab 65% ja CdB 35%. La Belonga tegevusaladeks on karjäär ja jahvatusseade koos pakkimisliiniga. Ettevõttes töötab 20 inimest.

Lisateavet hispaania keeles leiate aadressilt: https://canteraslabelonga.es/

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat Interneti-kogemust. Nõusoleku andmisel nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

Privacy Settings saved!
Privaatsusseaded

Kui külastate mõnda veebisaiti, võib see salvestada või hankida teavet teie brauseris, enamasti küpsiste kujul. Siin saate juhtida oma isiklikke küpsiseteenuseid.


Kasutame oma saidi toimimiseks olulisi küpsiseid. Samuti sooviksime seada valikulisi jõudlusküpsiseid, mis aitavad meil seda täiustada. Me ei sea valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Selle tööriista kasutamine seab teie seadmesse küpsise, mis jätab teie eelistused meelde.

Olulised küpsised võimaldavad põhifunktsioone, nagu turvalisus, võrguhaldus ja juurdepääsetavus. Saate need keelata, muutes oma brauseri seadeid, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist.

Keelduge kõigist teenustest
Nõustuge kõigi teenustega